KALENDÁRE

Pri koncoročnej komunikácii s klientami a snahe uspokojiť ich záujem o výber kalendára som prišiel na to, že na trhu je síce veľká ponuka kalendárov, ale žiadne nie sú také, ktoré by na úrovni a kvalitne prezentovali Slovensko.

Chcel som ponúknuť svojim klientom a pratnerom niečo viac a tak som sa rozhodol vyrobiť vlastné, tématické, originálne a exkluzívne kalendáre, ktoré by rozprávali o Slovensku, jeho krásach a výnimočnosti, a tým pozývali na jeho bližšie spoznávanie a skúmanie. Spodný kartón je predĺžený o 50mm, kde je možné umiestniť reklamu spoločnosti.

V rokoch 2012 až 2014 som pripravil edíciu "Kamenné dedičstvo dávnych čias", ktoré prezentovali zrúcaniny hradov Slovenska.

Na rok 2015 som chcel pripraviť kalendár "Krásy hlbín zeme", ktorý mal predstaviť dostupné jaskyne Slovenska. Táto snaha a myšlienka však stroskotali na prekážkach štátnej organizácie a jej prístupe....

Na roky 2016 a 2017 som pripravil kalendáre "Prežite históriu života na Slovensku" ktorý prezentuje formy bývania a kultúry života v rôznych oblastiach Slovenska.

2018
Prežite históriu života na Slovensku
2017
Prežite históriu života na Slovensku
2016
Prežite históriu života na Slovensku
2015
Kamenné dedičstvo dávnych čias

Okrem toho som pripravil pre klientov rôzne, či už nástenné alebo stolové kalendáre, mesačné alebo trojmesačné, plagátové, vizitkové, novoročné ...

Trojmesačný kalendár vo formáte A4, 12 stranový s kartónom na spodej strane